O nas

“Dotarłeś Do Celu!”


NEOPUNKT jest siecią partnerską, zarządzaną przez jedną z wiodących w Polsce sieci sprzedaży AGD/RTV – NEONET S.A.  Znajdziecie nas Państwo na terenie całego kraju.


Naszym celem jest dotarcie z ofertą do wszystkich osób, które chcą mieć w bliskiej odległości dostęp do najnowszych technologii w korzystnych cenach. W sklepach NEOPUNKT, oferujemy Klientom zarówno sprzęt podstawowych branż AGD, RTV, FOTO, GSM, IT jak również specjalnie dedykowaną ofertę produktów komplementarnych, akcesoriów czy środków czystości.
Konsekwentnie dążymy do realizacji naszego hasła ”Dotarłeś Do Celu”. Odwiedzając sklep NEOPUNKT, Klient ma możliwość realizacji zakupu nie tylko produktu głównego ale również produktów i usług komplementarnych, otrzymując równolegle pełne wsparcie w zakresie doradztwa przed i posprzedażowego.

Dbamy o ciągłą dostępność oferowanego asortymentu, współpracując z największymi producentami w Polsce i na świecie.ZNAJDŹ SKLEP NEOPUNKT W SWOJEJ OKOLICY

W trosce o pełną satysfakcję Klientów nasze Salony NEOPUNKT oferują bogaty pakiet usług około sprzedażowych takich jak: transport zakupów, montaż zakupionego sprzętu czy atrakcyjne pakiety gwarancyjne.Doradcy służą pomocą w wyborach Klientów, zapewniają fachowe porady oraz gwarantują wysoki standard obsługi, dopasowany do oczekiwań Klientów. 
Dynamiczny rozwój sieci NEOPUNKT sprawia, że każdego dnia jesteśmy bliżej Klienta.