Zostań naszym partnerem

Dołącz do nas i zostań Partnerem NEOPUNKT!Kompleksowa oferta!
Prowadzenie biznesu razem z nami, daje Ci dostęp do szerokiej gamy produktów wiodących marek oraz Osobistego Doradcy i opiekuna RKS, którzy kompleksowo zadbają o realizację zamówień oraz pomogą w realizacji indywidualnych celów sprzedażowych.

Szybka dostawa!
Zapewniamy wysoką dostępność produktów oraz szybki dowóz z magazynów logistycznych rozlokowanych na terenie kraju.

Wsparcie!
Nasi partnerzy handlowi mogą liczyć na pełne wsparcie merytoryczne. Chcemy podzielić się zdobytą wiedzą ale nie tylko sprzedażową, bazując na wieloletnim doświadczeniu. Jesteśmy przekonani, że nasza pomoc i wsparcie, pomogą w prowadzeniu i rozwijaniu placówki NEOPUNKT, co doprowadzi do sukcesu popartego wynikami sprzedażowymi oraz płynącej z tego ogromnej satysfakcji.Programy lojalnościowe!
Nasi Partnerzy aktywnie uczestniczą w programach wsparciowych, dzięki czemu regularnie osiągają dodatkowe korzyści z przynależności do sieci NEOPUNKT. 


Znacznie więcej niż gdziekolwiek!
Jeśli chcesz poznać więcej korzyści związanych z przynależności do sieci NEOPUNKT, otworzyć własny Salon NEOPUNKT w swojej miejscowości lub masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.Odwiedź nas również na Facebook: facebook.com/neopunkt...i Pamiętaj, że Ty również Dotarłeś do Celu!